Studio

STUDIO

White Coal Studio świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianego projektowania graficznego, rysunku cyfrowego i tradycyjnego.

Projektujemy Systemy Identyfikacji Wizualnej, layouty witryn internetowych, opakowania komercyjne, okładki i layouty wydawnictw płytowych, materiały reklamowe mało- i wielkoformatowe, publikacje wielostronicowe (foldery, katalogi, podręczniki), materiały edukacyjne (gry, słowniki, karty), wzory nadruków na koszulki, ilustracje do książek i czasopism…

Podejmujemy każde wyzwanie i staramy się mu sprostać do samego końca!

Mariusz Migałka – grafik komputerowy, rysownik, ilustrator. Ponad dekadę związany z lubelską agencją marketingową Solution Plus na stanowisku grafika kreatywnego. Obecnie freelancer, właściciel White Coal Studio. Twórca licznych okładek płyt, opakowań komercyjnych, koncepcyjnych wzorów na koszulki, ilustracji do książek, layoutów witryn internetowych, reklamy w jej rozmaitych formach graficznych.

Współpracował m.in. z pismem „Magia i Miecz”, firmami: Stella Pack, Sonic Gods Media, Fabryka Cukierków „Pszczółka”, Fundacja VCC, Syntea S.A., Apis, Browar Sulewski, DIDwear, MORE Than Creative, MUSI, Lovea, Zwieger, Baby Zdrój, Radio Lublin i wieloma innymi.

Miłośnik rysunku, nadzwyczaj ceniący komiks. Stosuje metody tradycyjne – ołówek, tusz, węgiel, pastele, farby – oraz niezawodny tablet graficzny.

Polskie Radio Lublin współpracuje z panem Mariuszem Migałką od 2016 roku. Pan Mariusz Migałka wykonał projekty graficzne płyt i druków reklamowych. Projekty te są nowoczesne, funkcjonalne, posiadają dużą wartość estetyczną, co świadczy o jego profesjonalizmie. Ponadto podczas realizacji dotychczasowych projektów pan Mariusz Migałka wykazał się umiejętnością współpracy, starannością i ogromną kulturą osobistą.
Read More

Mariusz Deckert, Prezez Zarządu Polskiego Radia Lublin

Współpraca z Panem Mariuszem obejmowała kompleksową obsługę w zakresie projektowania opakowań, etykiet, jak również materiałów reklamowych. Pan Mariusz Migałka dał się poznać jako profesjonalny i rzetelny partner. Posiada duże doświadczenie w zakresie współpracy z firmą z rynku fmcg. Realizuje projekty terminowo i na każdym etapie zamówienia służy radą. Ma elastyczne podejście do klienta i potrafi dostosować się do jego wymagań. Jest godnym polecenia partnerem biznesowym.
Read More

Katarzyna Chęć, Kierownik Sekcji Marketingu, Fabryka Cukierków „Pszczółka” Sp. z o. o.

Mariusz to grafik, który przede wszystkim lubi swoją pracę. Rzutuje to na jego podejście do klienta oraz projekty, które wychodzą spod jego ręki. Wyróżnia się cierpliwością i dbałością o detal, ale przede wszystkim zawsze stara się sprostać oczekiwaniom. Poza tym dysponuje naprawdę rzadką w tym fachu cechą – jest otwarty na krytykę.
Read More

Krzysztof Wojteczko, Didwear.com

Współpracę z Mariuszem cenię sobie z kilku powodów. Po pierwsze, jest on diablo oczytany, co bardzo pomaga przy pracy konceptualnej. Po drugie, potrafi posługiwać się wieloma technikami. Po trzecie, dysponuje świetną intuicją i niemalże czyta w myślach, tworząc ilustracje. Po czwarte, to naprawdę miły i komunikatywny gość.
Read More

Tomasz Chmielik, redaktor naczelny miesięcznika o grach Rebel Times