• Slider Image
  • Slider Image
  • Slider Image
Witaj na stronie White Coal Studio

White Coal Studio świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianego projektowania graficznego, rysunku cyfrowego i tradycyjnego.

Projektujemy Systemy Identyfikacji Wizualnej, layouty witryn internetowych, opakowania komercyjne, okładki i layouty wydawnictw płytowych, materiały reklamowe mało- i wielkoformatowe, publikacje wielostronicowe (foldery, katalogi, podręczniki), materiały edukacyjne (gry, słowniki, karty), wzory nadruków na koszulki, ilustracje do książek i czasopism…

Podejmujemy każde wyzwanie i staramy się mu sprostać do samego końca!

Polskie Radio Lublin współpracuje z panem Mariuszem Migałką od 2016 roku. Pan Mariusz Migałka wykonał projekty graficzne płyt i druków reklamowych. Projekty te są nowoczesne, funkcjonalne, posiadają dużą wartość estetyczną, co świadczy o jego profesjonalizmie. Ponadto podczas realizacji dotychczasowych projektów pan Mariusz Migałka wykazał się umiejętnością współpracy, starannością i ogromną kulturą osobistą.
Read More

Mariusz Deckert, Prezez Zarządu Polskiego Radia Lublin

Współpraca z Panem Mariuszem obejmowała kompleksową obsługę w zakresie projektowania opakowań, etykiet, jak również materiałów reklamowych. Pan Mariusz Migałka dał się poznać jako profesjonalny i rzetelny partner. Posiada duże doświadczenie w zakresie współpracy z firmą z rynku fmcg. Realizuje projekty terminowo i na każdym etapie zamówienia służy radą. Ma elastyczne podejście do klienta i potrafi dostosować się do jego wymagań. Jest godnym polecenia partnerem biznesowym.
Read More

Katarzyna Chęć, Kierownik Sekcji Marketingu, Fabryka Cukierków „Pszczółka” Sp. z o. o.

Mariusz to grafik, który przede wszystkim lubi swoją pracę. Rzutuje to na jego podejście do klienta oraz projekty, które wychodzą spod jego ręki. Wyróżnia się cierpliwością i dbałością o detal, ale przede wszystkim zawsze stara się sprostać oczekiwaniom. Poza tym dysponuje naprawdę rzadką w tym fachu cechą – jest otwarty na krytykę.
Read More

Krzysztof Wojteczko, Didwear.com

Współpracę z Mariuszem cenię sobie z kilku powodów. Po pierwsze, jest on diablo oczytany, co bardzo pomaga przy pracy konceptualnej. Po drugie, potrafi posługiwać się wieloma technikami. Po trzecie, dysponuje świetną intuicją i niemalże czyta w myślach, tworząc ilustracje. Po czwarte, to naprawdę miły i komunikatywny gość.
Read More

Tomasz Chmielik, redaktor naczelny miesięcznika o grach Rebel Times